Recenze Douwe Egberts

Zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

• Vona chut ucinok

Odporucam

Přidáno: 8. února 2012

(naposledy upraveno 8. února 2012)

Zakoupeno v Spink.cz

• Je super, že si ju dokážete urobiť rýchlo a chuťovo je dobrá
  • Už to nie je pravé laté s našľahaným mliečkom. A hlavne na môj vkus je to drahé aj v akcii

Přidáno: 9. ledna 2012

Lahodná chuť :-)

Přidáno: 12. července 2011

• výborná chuť

spokojenost

Tomáš Svoboda Tomáš Svoboda

Přidáno: 16. ledna 2011

• Chut druhu Earl Grey
  • Jednotlive pytlicky jsou jeste zvlast zabaleny
  • Otevirani a zavirani krabicky
  • Neni tak kvalitni jako sypane caje

Caj Earl Grey piji uz mnoho let. Je to muj nejoblibenejsi druh cerneho caje.
Caj je aromatizovany a nekomu muze vadit, ze neni jenom ciste cerny. Aroma je ziskano z bergamotove silice a chutna podobne jako citron nebo limetka. Citron je ale ostrejsi a limetka tolik nevoni.
Pytlicky jsou prakticky baleny jeste zvlast do papirovych sacku. Chut a vune caje tak rychle nevyprcha.
Papirova krabicka ma chytre vymyslene zavirani. Pri otevreni musite pouzit vetsi silu a pri zavreni zase zaklapne a opet tim zabranuje vyprchani.

Sypane caje jsou vetsinou kvalitnejsi a silnejsi. Cena je umerna znacce Pickwick, ale preci jenom je lehce drazsi.

Přidáno: 17. června 2010

• Bergamot
  • Vůně a chuť
  • Prověřená kvalita
  • Opravdu vodotěsné balení
  • Design balení
  • Barevně neodlišené papírky na koncích šňůrek

Pickwick, patří již drahná léta, mezi mé oblíbené značky. Obzvláště pak právě příchuť EARL GRAY s bergamotovou silicí. Vůně i chuť jsou totiž naprosto vyjímečné, uikátní a všem smyslům lahodící. Vůně je natolik podmanivá, že i zapřísáhlé výluhaře (pitce ovocných čajů) přiměje alespoň ochutnat. Pokud ale nemáte v lásce černé čaje, pak je to marný boj. Já ale denní dávku teinu do těla potřebuji a tento čaj ho obsahuje dostatek.
V úvodním hodnocení jsem psal, že se jedná o opravdu vodotěsné balení. Jak jsem k tomu přišel ???
Jednoduché, uklízel jsem domácnost a při neopatrné manipulaci se smetákem jsem shodil novou krabičku čaje do kýble s vodou (s jarem a aviváží). Pak jsem měl hovor a zpět k úklidu jsem se vrátil po více než hodině. Mé zjištění, že něco v kýblu plave a je to můj lahůdkový čaj, mě překvapilo a byl bych jej hodil do koše, jenže mi nedalo a já sundal průhlednou fólii. Paráda, vlhko a vůně aviváže s jarem nikde.

Nakonec musím ohodnotit i cenu, která je narozdíl od jiných zaběhlých značek na našem trhu, přeci jen výrazně nižší.

Přidáno: 30. ledna 2010

• Čaj se silnou aroma
  • Rychlá příprava
  • Vhodný při nachlazení
  • Močopudný
  • Pěkná cena

Tento čas máme doma, ale pije jej spíše taťka, kterému černé tmavé čaje chutnají. Já jej mám rád pouze s cukrem. Jeho krásné aroma provoní celý váš byt. Navíc je vhodný při nachlazení jelikož je velmi močopudný a tak odvede všechny škodlivé látky z těla ven. Je za super cenu a taťka se bez něho neobejde. Dávám 100% i díky nízké ceně

• kvalita
  • pěkné balení, které má styl
  • ověřená a oblíbená značka Pickwick
  • počet nálevových sáčků
  • klasická chuť
  • skvělá vůně

Tento čaj vude chutnat jak vám osobně, tak i vašim známých. Čaj je skvělý oslazený, ale lze jej pít i bez cukru. Hodí se ke sladkému pečivu nebo sušenkám. Pickwick je skvělá firma s přijatelnou cenou.

• obsahuje 20 sáčků
  • přijatelná cena výrobku
  • skvělá chuť i vůně
  • velice dobrý čaj, který bude chutnat všem
  • skvělá a prověřená značka Pickwick
  • příjemné balení z papíru

Černý čaj dobré kvality za příjemnou cenu, to je právě tento earl grey, tradiční černý čaj. Kdo má rád silnou chuť, tak jistě neodolá. Výrazné aroma také dělá své.

• moje oblíbená značka
  • velice dobrá cena
  • pro celou rodinu
  • velice chutný čaj pro každého
  • celkem 20 nálevových sáčků
  • moc krásně voní

Hledáte čaj, který bude chutnat vám i celé rodině? Vyzkoušejte klasický earl grey černý čaj. Je skvělý s citronem, cukrem nebo medem. Stačí si vybrat tu vaši kombinaci. Za skvělou cenu!

Přidáno: 15. ledna 2010

• přijatelná cena
  • skvělá nezaměnitelná chuť
  • dobrá značka, která má svou tradici
  • celkem 20 sáčků v balení
  • výrazná vůně
  • klasická příchuť

Velice úspěšný klasický čaj earl grey vyrábí snad všechny firmy, ale černé čaje Pickwick vám zaručí oblíbenost ve vaší rodině...Za dobrou cenu máte celkem 20 nálevových sáčků, které vám zaručí kvalitu, chuť i aroma.

Přidáno: 15. ledna 2010

• přijatelná cena
  • skvělá nezaměnitelná chuť
  • dobrá značka, která má svou tradici
  • celkem 20 sáčků v balení
  • výrazná vůně
  • klasická příchuť

Velice dobrý černý čaj, který je silný...dodá vám dostatek energie na celý den. Má výraznou chuť i aroma. Značka Picwick vyrábí černé i ovocné čaje prvotřídní kvality za dobrou cenu.

Zobrazuji 201 - 212 ze 212 recenzí 1...7 8 9 10 [ 11 ]